Meist

Stuudio

Tantsustuudio Dance Dream

A.

Rõõm liikumisest

Tantsustuudio Dance Dream eesmärgiks on pakkuda lastele, noortele ja täiskasvanutele rõõmu liikumisest, arendada eneseväljendusoskust ning esinemisjulgust. Tantsutrennides õpime rütmitunnetust ning koreograafiaid, mis arendavad tantsijas mõtlemisvõimet, kehalist liikumist, muusikalist taju, painduvust, koordinatsiooni ja vastupidavust.
Tantsutreeningute programmid on koostatud lähtuvalt laste vanusest ja arengust. Meie naerusuised treenerid loovad lastele positiivse ning turvalise keskkonna, kus nauditakse tantsuühtse perena.
Pakume lastele võimalust omandada tantsualaseid teadmisi ja oskusi erinevates tantsustiilides – showtants, streetshow, contemporary, estraaditants, lastetants, akrobaatika, tantsutehnika ja soolo-duo individuaal.

Stiilid
A.

Kontserdid, laagrid ja workshopid

Igal aastal toimuvad tantsustuudios jõulu- ja kevadkontserdid ning talve- ja suvelaagrid. Osaleme ise erinevatel workshoppidel ja meid külastavad külalistreenerid. Samuti osaletakse aasta jooksul erinevates meeleolukates projektides, esinemistel ja võistlustel nii Eestis kui väljaspool.
Tantsustuudio tantsutrenni on oodatud kõik tantsuhuvilised olenemata varasemast tantsukogemusest ja on suunatud kõigile alates 4-eluaastast.
Tantsutrennid toimuvad Viljandis (Kaalu tn.9 II korrus).

Fotogalerii