Rõõm liikumisest


Tantsustuudio Dance Dream eesmärgiks on pakkuda lastele, noortele ja täiskasvanutele rõõmu liikumisest, arendada eneseväljendusoskust ning esinemisjulgust. Tantsutrennides õpime rütmitunnetust ning koreograafiaid, mis arendavad tantsijas mõtlemisvõimet, kehalist liikumist, muusikalist taju, painduvust, koordinatsiooni ja vastupidavust.Tantsutreeningute  programmid on koostatud lähtuvalt laste vanusest ja arengust. Meie naerusuised treenerid loovad lastele positiivse ning turvalise keskkonna, kus nauditakse tantsuühtse perena.Pakume lastele võimalust omandada tantsualaseid teadmisi ja oskusi erinevates tantsustiilides - breik, street show, show hip hop, showtants, estraad ja urban contemporary.

Kontserdid, laagrid ja workshopid


Igal aastal toimuvad tantsustuudios jõulu- ja kevadkontserdid ning talve- ja suvelaagrid. Osaleme ise erinevatel workshoppidel ja meid külastavad külalistreenerid. Samuti osaletakse aasta jooksul erinevates meeleolukates projektides, esinemistel ja võistlustel nii Eestis kui väljaspool.Tantsustuudio tantsutrenni on oodatud kõik tantsuhuvilised olenemata varasemast tantsukogemusest ja on suunatud kõigile alates 4-eluaastast.

Tantsutrennid toimuvad Põltsamaal (Põltsamaa Kultuurikeskus) ja Viljandis (Kaalu tn.9 II korrus).

Rühmad


Mudilased

4 - 6 aastased (7.a k.a)

Noored

(9) 10 - 11 aastased, 3 - 5 klass

Noored II

(13) 14 - 18 aastased, 9 - 12 klass

Lapsed

(7) 8 - 9 aastased, 1 - 2 klass

Noored I

(11) 12 - 13 aastased, 6 - 8 klass

Täiskasvanud

18 a. +

Stiilid


Streetshow

Nagu nimigi ütleb on see kombineeritud nii streettantsu kui showtantsu elementidest. Streetshow tunni koreograafiad on hoogsad ning tempokad. Tunnid hõlmavad endas lisaks tantsustiili õppimisele füüsilist treeningut ja koordinatsiooni arendamist.

Show HipHop

Võta hip-hop, house-, jazz- ja showtants ning sega need kompotiks! Nii saabki Show HipHop´i, mis on mõnusa vibe’iga tantsustiili, täis energiat ja parimaid emotsioone, kus erinevatest muusikastiilidest inspireeritud koreograafiad pakuvad vaheldusrikast ja mitmekülgset treeningut. Suurt rõhku pannakse koreograafia õppimisele. Kasutatakse kaasakiskuvat energilist muusikat, mis teeb tunnid lõbusaks ja nauditavaks. Tunnis saab igaüks võimaluse end proovile panna ning tunda ennast olulise lülina grupis. Tunnis on tähtis, et tantsijad annaksid endast maksimumi, tantsiksid täisjõuga, olenemata, kui hea on tema tehnika. Siis saab tantsija tunnist midagi palju enamat kui lihtsalt füüsilise koormuse ja selle käigus areneb juba tehnika iseenesest. Tähtis on kirg tantsu vastu!

Urban Contempory

Contemporary tantsustiil põhineb enamasti klassika, moderni ja jazzi elementidel, kuid sõna Urban annab tunnile teatud vabaduse. Urbanis saavad kokku jazzi, showtantsu ja tänavatantsu elemendid ning karakter. Tunnis õpime tundma iseennast nii sisemisel kui välimisel tasandil, oma gruppi ja meid ümbitsevat, naudime tantsu ja liikumist, ilma liigsete reegliteta. Lisaks tantsustiili õppimisele hõlmavad tunnid nii füüsilist treeningut, painduvuse arendamist kui ka improvisatsiooni ning kehatunnetust.

Lastetants

Lastetants loob mudilasele tantsubaasi, arendab painduvust, rütmitunnetust, arusaama tantsumaailma toimimisest. Lõbusas mängulises võtmes loome distsipliini. Tunnis tegeleme tantsulise võimlemisega, loov-, jazz- ja showtantsuga. Võtame üheks prioriteediks täiustada kehamälu. Võimleme, mängime ja arendame koordinatsiooni. Teeme tutvust erinevate tantsustiilidega, et avada lapsele tantsukunsti maailm selle parimates külgedes. Treeningu ja koreograafiate omandamise käigus õpib noor tantsija lõbusal ja mängulisel moel oma keha tunnetama. Lapsel säilib rõõm treeningutest ja tantsukunstist. Loome ka tantse, millega käia esinemas ning võistlemas.

Showtants

Showtants on meelelahutuslike elementidega tantsustiil, mis on kombineeritud erinevatest tantsustiilidest. Olulisel kohal on efektsus, lavaline show ning koreograafiline terviklikkus. Showtants on energiline ja tempokas tantsustiil, mis arendab rütmitunnetust, koordinatsiooni, annab juurde enesekindlust ning oskuse ennast läbi tantsu väljendada. Tunnis rõhutakse peamiselt koreograafia omandamisele, et arendada tantsuoskust, kuid pööratakse tähelepanu füüsilisele vastupidavusele ja kordinatsioonile.

Breik

Breiktants hõlmab endas muusika kuulmist ja tunnetamist, seega ei ole tegemist vaid trikkide või jõuliste liigutuste kombinatsioonidega. See hõlmab endas teadmisi, kuidas tunnetada rütmi/ muusikat samaegselt liikudes erinevate tasapindade vahel nagu: trikid õhus, trikid maas, footwork, powermoves ja freezid. Need erinevad tasapinnad ja liigutused käivad kõik käsikäes muusikaga, näitamaks selle rütmi väga dünaamilisel kuid samas jõulisel moel. Breiktantsu liigutused nõuavad treeningut, tehnikat, vastupidavust ja painduvust, kuid nagu iga teinegi tantsustiil, baseerub ka see muusika ja nö. “souli” tunnetamisele. Lisaks breiktantsule arendame me tunnis ka oma vastupidavust ja painduvust kuna mõlemad on vajalikud füüsilise arengu ja jõu saavutamiseks. Kõige sellega me tegeleme treeningute käigus, seega kui Sa oled algaja oled igal- juhul oodatud trenni. Treeningud on sobilikud igale vanusele ja tasemele, nii poistele kui tüdrukutele.

Estraadtants

On stiliseeritud lavatants, mis hõlmab endas show-, jazz-, karaktrtatsu ja akrobaatilisi elemente. Olulisel kohal on lavaline sära, kergus, pidulikkus, esteetilisus, atraktiivsus, tantsija tehniline oskus ning rõhk on kostüümidel. Tunnis on peamine rõhk koreograafia omandamisel, et arendada tantsuoskust, kuid pöörame tähelepanu ka füüsilisele vastupidavusele ja kordinatsioonile.

Tantsustuudio Dance Dream loob tantsijale inspireeriva keskkonna, kus saavad teoks suured ja väikesed unistused

Tunniplaanid


Hinnakiri


Dance Dream Tantsustuudio tundide hinnakiri. Õppemaks 2019/2020

Viljandi

Mudilased

18.-€ (tunnid 2x nädalas)

Lapsed

18.-€ (tunnid 2x nädalas)

Lapsed I

18.-€ (tunnid 2x nädalas)

Noored

20.-€ (tunnid 2x nädalas)

Noored I

20.-€ (tunnid 2x nädalas)

Täiskasvanud

20.-€ (tunnid 2x nädalas)

Põltsamaa

Mudilased

18.-€ (tunnid 2x nädalas)

Lapsed

20.-€ (tunnid 2x nädalas)

Noored

20.-€ (tunnid 2x nädalas)

Noored I

20.-€ (tunnid 2x nädalas)

Täiskasvanud

20.-€ (tunnid 2x nädalas)

 Treeningud 3-4x nädalas 22.-Akrobaatika 12.- kuu.Tantsustuudio õpilasele lisandub kuutasule juurde 5.-*Soodustused : Viljandi valla, Põhja-Sakala valla ja Mulgi valla õpilastel õppemaksu soodustus 50%.Tantsustuudios käib ühest perest mitu last - õppemaksu soodustus 10%.

Kontakt


MTÜ Dance Dream

Aadress

Tulbi tee 34, 75310 , Rae küla, Rae vald, Harjumaa

Reg. nr.

80553865

Stuudio a/a

SWEDBANK EE272200221070070425

Juhataja/tantsuõpetaja

Rita Muttel

Tantsustuudio aadress Viljandi

Kaalu tn.9 II korrus

Telefon

+372 56 233 288

E-post

stuudiodancedream@mail.ee

Koduleht

www.dancedream.ee

Tantsustuudio aadress Põltsamaa

Põltsamaa Kultuurikeskus, J. Kuperjanovi 1

Hea tantsuhuviline! Tantsutreeningutesse registreerimine toimub koha peal.

Tantsutreeningute  programmid on koostatud lähtuvalt laste vanusest ja arengust. Meie naerusuised treenerid loovad lastele positiivse ning turvalise keskkonna, kus nauditakse tantsuühtse perena. Pakume lastele võimalust omandada tantsualaseid teadmisi ja oskusi erinevates tantsustiilides - breik, street show, show hip hop, showtants, estraad ja urban contemporary.[/vc_custom_heading][/vc_column_inner]