Dance Dream

Esinemised|Võistlused|Väljasõidud|Workshopid/Laagrid|Ühised tegemised
Tantsustuudio lastele, noortele ja täiskasvanutele.

Image

Facebook

Uued postitused

Värskeim info meie Facebook’i seinalt.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
2 days ago
Tantsustuudio Dance Dream

✨🏆✨Whuup, Whuup, Whuup ja palju, palju õnne meie Tantsustuudio Dance Dream tantsugruppidele, soolode ja duode tantsijatele, kes võistlesid möödunud nädalavahetusel tantsuvõistlusel "Rise and Dance 2024 ".🤩✨

✨ Taaskord on rõõm hinges, sest kõik meie tantsugrupid tegid üli tugevad esitlused ja pälvisid kõrged kohad poodiumitel ning väga tublid esinemised tegid meie väikesed ja suured soolo ning duo tantsijad, kes noppisid kõrged kohad poodiumitel. 🤩

✨ Palju, palju õnne veelkord kõigile meie tublidele tantsijatele! Olete fantasitilised! 🤩🩷
✨ Aitäh kõigile meie armsatele vanematele, kes meie väikeseid ja suuri tantsijaid toetasid ja kaasa elasid, olete meie kõige ägedam FÄNNIPERE! 🥰🤗 🩷
✨ Aitäh ja suured kallistused meie armsatele õpetajatele Annabel´ile, Ly´le ja Rita´le, kes on lastega teinud suurepärast tööd. Olete imelised! 🤗 🩷

✨🏆✨
Meie tulemused võistlusel "Rise and Dance 2024":

Soolod MUDILASED:
🥇I koht Janelle Austrin "Big and Loud"- juhendaja õp.Rita
🥈II koht Haron Allikas "Jailhouse Rock"- juhendaja õp.Rita
🥉III koht Emma-Marielle Raska "Ükssarviku väike sõber"- juhendja õp.Rita
🏅ERIPREEMIA Annaliis Sülla "Moana"- juhendaja õp.Rita
Soolod LAPSED:
🥈II koht Krit Vaikmaa "The gratiest show"- juhendaja õp.Rita
Soolod MÜRSIKUD:
🥇I koht Agnes Lopes Marques "I never told you"- juhendaja õp.Ly
🥈II koht Janelle Aasna "Aardekaardi saladus"- juhendaja õp.Rita
🥉III koht Ly Ojala "Haunting you"- juhendaja õp.Ly
✨ Väga tubli esitluse tegi ka Deliisa Soots "Almost there"- juhendaja õp.Rita
Soolod NOORED:
🥇I koht Marta Moorats "Face it all together"- juhendaja õp.Ly
Duo NOORED:
🥇I koht Marta Moorats ja Nete-Ly Korsar "Tants teeb rikkaks"- juhendaja õp.Annabel
🥈II koht Nelli Kasuk ja Agnes Lopes Marques "Täna põgeneme"- juhendaja õp.Annabel

✨ ERIPREEMIAD TULEVIKU TANTSIJATELE:
🏅 Haron Allikas
🏅 Agnes Lopes Marques

✨🏆✨
GRUPIKAVAD:
🏆 I koht Mudilased I "Mul on kiire"- juhendaja õp.Annabel
🏆 II koht Mudilased "Lepatriinud"- juhendaja õp.Rita

✨ ERIPREEMIA MUDILASED I "Mul on kiire"- täpne ja kaasahaarav esitlus- juhendaja õp.Annabel

🏆 I koht Lapsed "Ämblikute maailm"- juhendaja õp.Rita

🏆 I koht Noored "Kõrbekuningas"- juhendaja õp.Rita

🏆 I koht Noored II "Your Highness"- juhendaja õp.Annabel
🏆 II koht Noored I "Marionett"- juhendaja õp.Annabel

✨🏆✨
SUPER KARIKAS Noored "Kõrbekuningas"- juhendaja õp.Rita

✨ ERIPREEMIA õp.Rita- leidlike ideede, teemakäsitluse ja põneva visuaali eest.

🤗 Palju, palju õnne veelkord kõigile! 🩷
See MoreSee Less

✨🏆✨Whuup, Whuup, Whuup ja palju, palju õnne meie Tantsustuudio Dance Dream tantsugruppidele, soolode ja duode tantsijatele, kes võistlesid möödunud nädalavahetusel tantsuvõistlusel Rise and Dance 2024 .🤩✨ 

✨ Taaskord on rõõm hinges, sest kõik meie tantsugrupid tegid üli tugevad esitlused ja pälvisid kõrged kohad poodiumitel ning väga tublid esinemised tegid meie väikesed ja suured soolo ning duo tantsijad, kes noppisid kõrged kohad poodiumitel. 🤩

✨ Palju, palju õnne veelkord kõigile meie tublidele tantsijatele! Olete fantasitilised! 🤩🩷
✨ Aitäh kõigile meie armsatele vanematele, kes meie väikeseid ja suuri tantsijaid toetasid ja kaasa elasid, olete meie kõige ägedam FÄNNIPERE! 🥰🤗 🩷
✨ Aitäh ja suured kallistused meie armsatele õpetajatele Annabel´ile, Ly´le ja Rita´le, kes on lastega teinud suurepärast tööd. Olete imelised! 🤗 🩷

✨🏆✨
Meie tulemused võistlusel Rise and Dance 2024:

Soolod MUDILASED:
🥇I koht Janelle Austrin Big and Loud- juhendaja õp.Rita
🥈II koht Haron Allikas Jailhouse Rock- juhendaja õp.Rita
🥉III koht Emma-Marielle Raska Ükssarviku väike sõber- juhendja õp.Rita
🏅ERIPREEMIA Annaliis Sülla Moana- juhendaja õp.Rita
Soolod LAPSED:
🥈II koht Krit Vaikmaa The gratiest show- juhendaja õp.Rita
Soolod MÜRSIKUD:
🥇I koht Agnes Lopes Marques I never told you- juhendaja õp.Ly
🥈II koht Janelle Aasna Aardekaardi saladus- juhendaja õp.Rita
🥉III koht Ly Ojala Haunting you- juhendaja õp.Ly
✨ Väga tubli esitluse tegi ka Deliisa Soots Almost there- juhendaja õp.Rita
Soolod NOORED:
🥇I koht Marta Moorats Face it all together- juhendaja õp.Ly
Duo NOORED:
🥇I koht Marta Moorats ja Nete-Ly Korsar Tants teeb rikkaks- juhendaja õp.Annabel
🥈II koht Nelli Kasuk ja Agnes Lopes Marques Täna põgeneme- juhendaja õp.Annabel

✨ ERIPREEMIAD TULEVIKU TANTSIJATELE:
🏅 Haron Allikas
🏅 Agnes Lopes Marques

✨🏆✨
GRUPIKAVAD:
🏆 I koht Mudilased I Mul on kiire- juhendaja õp.Annabel
🏆 II koht Mudilased Lepatriinud- juhendaja õp.Rita

✨ ERIPREEMIA MUDILASED I Mul on kiire- täpne ja kaasahaarav esitlus- juhendaja õp.Annabel

🏆 I koht Lapsed Ämblikute maailm- juhendaja õp.Rita

🏆 I koht Noored Kõrbekuningas- juhendaja õp.Rita

🏆 I koht Noored II Your Highness- juhendaja õp.Annabel
🏆 II koht Noored I Marionett- juhendaja õp.Annabel

✨🏆✨
SUPER KARIKAS Noored Kõrbekuningas- juhendaja õp.Rita

✨ ERIPREEMIA õp.Rita- leidlike ideede, teemakäsitluse ja põneva visuaali eest.

🤗 Palju, palju õnne veelkord kõigile! 🩷Image attachmentImage attachment+Image attachment
1 week ago
Tantsustuudio Dance Dream

✨🏆✨Whuup, Whuup, Whuup ja palju, palju õnne meie Tantsustuudio Dance Dream tantsugruppidele, kes võistlesid möödunud nädalavahetusel Leedus toimunud rahvusvahelisel võistlusel "Judesio Piramide 2024". 🤩✨

✨ Taaskord on rõõm hinges, sest kõik meie tantsugrupid tegid üli tugevad esitlused ning pälvisid kõrged kohad poodiumitel. 🤩

✨ Palju, palju õnne veelkord kõigile tantsijatele! 🩷
✨ Aitäh meie armsatele vanematele, kes sellel vahval reisil meiega kaasas olid ning meie tantsijaid toetasid ja kaasa elasid. 🩷

✨🏆✨
Meie tulemused võistlustel:
🏆 I koht Võistlustiim Pop Dance Adult "Alter Ego"- juhendaja õp.Rita
🏆 II koht Noored Street Dance Show Junior "Kõrbekuningas"- juhendaja õp.Rita
🏆 III koht Täiskasvanud Hobitantsijad Gold Team II Pop Dance small group "Ladies Night"- juhendaja õp.Rita
🏆 III koht Täsikasvanud Hobitantsijad Gold Team II Pop Dance big team "Roosa unistus"- juhendaja õp.Rita
IV koht Võistlustiim Street Dance Show Adult "Raven Dynasty"- juhendaja õp.Rita ja õp.Kalver

🩷 Palju, palju õnne veelkord! 🤗
See MoreSee Less

✨🏆✨Whuup, Whuup, Whuup ja palju, palju õnne meie Tantsustuudio Dance Dream tantsugruppidele, kes võistlesid möödunud nädalavahetusel Leedus toimunud rahvusvahelisel võistlusel Judesio Piramide 2024.  🤩✨ 

✨ Taaskord on rõõm hinges, sest kõik meie tantsugrupid tegid üli tugevad esitlused ning pälvisid kõrged kohad poodiumitel. 🤩

✨ Palju, palju õnne veelkord kõigile tantsijatele! 🩷
✨ Aitäh meie armsatele vanematele, kes sellel vahval reisil meiega kaasas olid ning meie tantsijaid toetasid ja kaasa elasid. 🩷

✨🏆✨
Meie tulemused võistlustel:
🏆 I koht Võistlustiim Pop Dance Adult Alter Ego- juhendaja õp.Rita
🏆 II koht Noored Street Dance Show Junior Kõrbekuningas- juhendaja õp.Rita
🏆 III koht Täiskasvanud Hobitantsijad Gold Team II Pop Dance small group Ladies Night- juhendaja õp.Rita
🏆 III koht Täsikasvanud Hobitantsijad Gold Team II Pop Dance big team Roosa unistus- juhendaja õp.Rita
IV koht Võistlustiim Street Dance Show Adult Raven Dynasty- juhendaja õp.Rita ja õp.Kalver

🩷 Palju, palju õnne veelkord! 🤗Image attachmentImage attachment+4Image attachment

🌺Tantsustuudio Dance Dream soovib kõigile kallitele emadele ja vanaemadele imelist ja lillelist EMADEPÄEVA! 🤗💝 See MoreSee Less

🌺Tantsustuudio Dance Dream soovib kõigile kallitele emadele ja vanaemadele imelist ja lillelist EMADEPÄEVA! 🤗💝
Load more
SVG

Viljandi Stuudio

Kaalu tn.9 II korrus

SVG

E-mail

stuudiodancedream@gmail.com

SVG

Telefon

+372 56 233 288